PRODUKTI

Sendvičpaneļi

Sendvičpaneļi ir saliekamie elementi, kas sastāv no diviem apšuvumiem, kas izgatavoti no tērauda loksnēm (ārējās un iekšējās) un starp tām esošo konstrukcijas un izolācijas slāni. Paneļa vidusslānis garantē siltuma un skaņas izolāciju, un izgatavots no minerālvates, papildu nodrošina augstu aizsardzību pret uguns iedarbību. Tērauda apšuvums ir aizsargāts pret koroziju un kopā ar vidusslānis piedod panelim augstu mehānisko izturību.

Sienas paneļi

Apskaties visus

Sienas sendvičpaneļi ar tērauda apšuvumu ir būvmateriāli, kurus visbiežāk izmanto rūpniecisko, komerciālo, ietilpīgo, biroja, sporta, lauksaimniecības un sabiedrisko pakalpojumu objektu ierīkošanai. Sendvičpaneļus izmanto arī starpsienu, griestu izbūvei dažādās telpās.

Jumta paneļi

Apskaties visus

Jumta sendvičpaneļi (ārējā virsma trapecveida) tiek izmantoti dažāda veida jumtu izgatavošanai ar nelielu vai vidēju slīpuma leņķi. Pateicoties atbilstošai slēdzeņu profilēšanai, ARPANEL jumta sendvičpaneļi ir pilnīgi hermētiski gaisam, ūdens tvaikiem un lietum. Jumta paneļus izmanto kā jumta materiālu ražošanas ēkām, tirdzniecības centriem, noliktavu telpām un lauksaimniecības nozarei.

Dzesējošie paneļi

Apskaties visus

Dzesējošos sendvičpaneļus izmanto, lai uzbūvētu aukstuma telpas, saldētavas un citus pārtikas un lauksaimniecības un pārtikas nozares objektus. Tie ir izgatavoti no diviem cinkotiem un krāsotiem tērauda apšuvumiem un strukturālā vidusslāņa, kas izveidots no PUR/PIR putām. Tiem ir raksturīgi augstākie termiskie parametri (ļoti zemi siltuma caurlaidības koeficienti U), pateicoties kuriem, tie lieliski atbilst prasībām nodrošināt sienu un jumtu augstu siltumizolāciju. Dzesējošie paneļi mūsu piedāvājumā var būt izgatavoti no dažāda veida apšuvuma, ikreiz pielāgojot to paaugstinātām sanitārajām un higiēnas prasībām. Īpašā sendvičpaneļu slēdzenes profilēšana un tajā ieprojektētās tehniskās detaļas garantē siltumizolācijas starpsienu augstu izturību un hermētiskumu, padarot dzesējošos sendvičpaneļus par ideālu produktu hallēm pārtikas un lauksaimniecības objektu noliktavām.

Saliekamie stūra kārtainie paneļi, tā sauktie stūreņi ļauj veidot arhitektoniski estētiskas objektu apšuvuma malas. Stūreņu galvenā priekšrocība ir to uzstādīšana, neizmantojot skārda apšuvumus, kas fasāžu sistēmu apdares elementu padara īpaši efektīvu un estētisku.

ARPANEL PREMIUM LINE

Apskaties visus

ARPANEL PREMIUM LINE ir moderna ARPANEL sendvičpaneļu līnija, kas izveidota sadarbībā ar Tata Steel uzņēmumu un paredzēta visprasīgākajiem klientiem. Tas ir lielisks ARPANEL paneļu un Tata Steel specializēto organisko pārklājumu apvienojums. PREMIUM LINE produktus atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām, kas izriet no produkta izmantošanas konkrētā vidē, raksturo oriģināls izskats, ārkārtēja izturība, kvalitāte, izturība vai funkcionalitāte. Atkarībā no vides agresivitātes, kurā produkts tiks izmantots, tiek izvēlēts atbilstošs pārklājums. ARPANEL plāksnes ar īpašu Tata Steel organisko pārklājumu no jaunās PREMIUM LĪNIJAS ir piemērotas gan ēku apšuvumam ar paaugstinātu estētiku, gan ēkām, kurām jāiztur visprasīgākie un agresīvākie ārējās vides apstākļi un kuru materiāliem jābūt ar paaugstinātu izturību un robustumu, lai nodrošinātu ēkas ilgtermiņa ekspluatāciju. ARPANEL PREMIUM LINE sendvičpaneļus var izmantot arī ēku iekšpusē, kur, pateicoties sarežģītai videi un kontrolētai atmosfērai, ir jānodrošina materiāla ilgtspējība un izturība.