Pakalpojumi

Pakalpojumi

Padomi un tehniskais atbalsts

Piemērotu tehnisko risinājumu izvēle ir ļoti svarīgs elements gan objekta projektēšanā, gan objekta celtniecības procesā, tāpēc mēs piedāvājam profesionālu tehnisko atbalstu un konsultācijas. Mēs risinām katru jautājumu individuāli un ar pienācīgu iesaistīšanos, lai apmierinātu pat visprasīgāko klientu vajadzības. Klientu apmierinātība ir mūsu kvalificētā personāla prioritāte. Mūsu biznesa partneri var paļauties uz mūsu tehnisko atbalstu visos ēkas celtniecības posmos. Mums ir tehniskās zināšanas, plašs sistēmu risinājumu klāsts sienu un jumtu apbūvei un daudzu gadu izpildes pieredze. ARPANEL komanda pastāvīgi atbalsta un konsultē biznesa partnerus investīciju izpildē.

Uzraksti mums

Pakalpojumi

Projektēšanas dokumentācijas izstrāde

Lai izpildītu vēlmes, mēs esam papildinājuši ARPANEL sendvičpaneļu piedāvājumu ar profesionālu projekta dokumentācijas sagatavošanu. ARPANEL komandu veido kvalificēti un pieredzējuši projektētāji, pateicoties kuriem mēs varam piedāvāt pakalpojumu dažādību un mūsu piedāvājuma visaptverošu risinājumu. Mums ir savs projektēšanas birojs, kurā mūsu projektētāji var sagatavot profesionālu projekta dokumentāciju. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājuma plašais diapazons nodrošinās uzticēto uzdevumu profesionālu un savlaicīgu izpildi.

Uzraksti mums

Pakalpojumi

Statisko aprēķinu veikšana

Vieglās apbūves sistēmas statiskie aprēķini ir ļoti svarīgs projektēšanas elements, tāpēc mēs piedāvājam to profesionālu izpildi individuāliem projektiem. Mūsu projektēšanas birojs veic aprēķinus ar atbilstošu precizitāti, pamatojoties uz izstrādāto projektu. Mēs veicam visus statiskos aprēķinus saskaņā ar Eiropas standartu PN– EN 14509.

Uzraksti mums