Daudzslāņu paneļi

Daudzslāņu paneļi ir saliekami elementi, kurus veido divas apšuvuma plātnes, kas ir izgatavotas no tērauda loksnes (iekšējās un ārējās) un strukturāla un izolējoša kodola starp tām. Paneļa kodols nodrošina siltuma un skaņas izolāciju, un tie, kas ir izgatavoti no minerālvates, papildus nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret uguns ietekmi. Metāla apšuvums ir aizsargāts pret koroziju un kopā ar kodolu nodrošina panelim ievērojamu mehānisko izturību.

Papildu organiskais pārklājums uz apšuvuma nodrošina izturību pret dažāda agresivitātes līmeņa vides ietekmi.

Sienu un jumtu daudzslāņu paneļi ar metāla apšuvumu rada būvmateriālu, kas visbiežāk tiek izmantots rūpniecības, tirdzniecības, liela izmēra, biroju, sporta, lauksaimniecības un sabiedrisko ēku celtniecībā. Daudzslāņu paneļi tiek izmantoti arī starpsienu un griestu konstrukcijām dažādos objektos.

Pateicoties ļoti labiem termiskajiem parametriem, daudzslāņu paneļus galvenokārt izmanto saldētavu un ledus pagrabu sienu un jumtu celtniecībā. ARPANEL daudzslāņu paneļi ir ātri un droši uzstādāmi, vienlaikus tie ir ekonomiski un atbilst ekspluatācijas prasībām, ko bieži vien nav iespējams sasniegt alternatīvu projektu risinājumos.

Rūpniecības un konkursu attīstība, kā arī ar būvniecības objektiem saistīto ekoloģisko prasību pieaugums liek investoriem izmantot jaunākos būvmateriālus savu ieguldījumu īstenošanai. Tieši tāpēc ARPANEL daudzslāņu paneļus raksturo augstākā kvalitāte, tie ir izgatavoti no cinkota tērauda apšuvumiem, kas ir pārklāti ar organisku slāni, piemēram, poliesteru, kura uzdevums ir panākt pietiekamu stingrību un nestspēju, kā arī papildus aizsargāt izolācijas kodolu. Tērauda apšuvumu parametri tiek katru reizi precīzi pielāgoti dizaina prasībām, un plašais krāsu klāsts ļauj piešķirt fasādei īpašu raksturu.
ARPANEL piedāvājums attiecas ne tikai uz daudzslāņu paneļiem. Adamietz ir eksperts arī kompleksā industriālo objektu īstenošanā. Mūsu kapitāla grupai cita starpā ir auksti veidotu profilu (tostarp hidroizolācijas darbu) un tērauda konstrukciju rūpnīca. Pateicoties stratēģijai, kas piedāvā kompleksus risinājumus industriālās būvniecības nozarē un kas tika pieņemta jau mūsu darbības sākumā, mēs esam gatavi piedāvāt daudzslāņu paneļus ar pareizajiem piederumiem. Mēs pieņemam, ka, piedāvājot kompleksu būvniecības sistēmu, mūsu klienti iegūst visus ēkas elementus, kas ir nepieciešami, lai sagatavotu sienas un jumtu mūsdienīgā un uzticamā veidā.

Pieredzējusī ARPANEL komanda koncentrē savu darbu, lai īstenotu investīciju uzdevumus, kur, neskaitot ekonomiku un energoefektivitāti, nozīme ir arī stilam, kvalitātei un funkcionalitātei, – to jau ir pieredzējuši daudzi investori, kas izmanto mūsu uzņēmuma piedāvājumus.