Adamietz darbība ir vērsta, lai piedāvātu izstrādājumus, kas atbilst stingrajām industriālo, tirdzniecības un sabiedrisko ēku investoru, lietotāju un dizaineru prasībām.

Tādēļ 2013. gadā mēs uzsākām ražot izolācijas daudzslāņu paneļus jumtam un sienām dažādos objektos ar tērauda un dzelzsbetona konstrukcijām. Pirms ražošanas notika trīs gadus ilgs un intensīvs gatavošanās posms. Šajā laikā mēs izstrādājām un īstenojām tehnoloģiju, kas ļāva mums palaist vienu no mūsdienīgākajām daudzslāņu paneļu ražošanas līnijām Polijā. Mūsu tehnoloģija tika izstrādāta, pamatojoties uz Eiropas līderiem, kas ir specializējušies augstākās klases izolācijas materiālu ražošanas tehnoloģiju nodrošināšanā.

ARPANEL ir sistēma, kas apvieno aktuālās tendences, zināšanas un mūsu komandas ilgo pieredzi. Tas ir augstākās klases speciālistu darbs. Tie ir vairāk nekā tikai daudzslāņu paneļi. ARPANEL ir kompleksa sistēma, kas ir izveidota pēc vairāk nekā 20 gadus ilgas pieredzes vieglās celtniecības projektēšanā un ražošanā apvienojumā ar Eiropas tirgu un to pieprasījuma analīzes. ARPANEL daudzslāņu paneļi ir izstrādāti ar triju veidu izolācijas kodoliem:

  • poliuretāna putu (PUR) kodols;
  • poliizocianurāta putu (PIR) kodols;
  • MiWo minerālvates kodols.

Šo daudzveidību novērtē investori, dizaineri un darbuzņēmēji, kuriem tādējādi ir iespējas brīvi izvēlēties īsto risinājumu jumtu un sienu izolācijai atbilstoši viņu vajadzībām un objekta uzdevumam.

ARPANEL ir stils, kvalitāte un funkcionalitāte.

Galeria