Hidroizolācijas loksnes garumā līdz 12 m saskaņā ar individuāliem ražotnes rasējumiem.

Mēs veicam standarta hidroizolācijas darbus un izgatavojam daudz sarežģītākus izstrādājumus pēc klientu rasējumiem (korpusus, noteku sistēmas, kesonus u. c.), tostarp arī elementus, kam ir nepieciešama lodēšana, apšūšana un pulvera uzklāšana vai krāsošana ar smidzināšanu.
Mēs nodrošinām pilnu projektu izpildi, sākot no tehnisko apstākļu prasību izstrādāšanas. Un, ja nepieciešams, mēs piedāvājam sagatavot prototipu, izmēģinājuma sēriju pirms izstrādājuma gala versijas īstenošanas.

Izcila izejmateriālu kvalitāte

Lai iegūtu augstāku izturību pret koroziju, kodols ir pārklāts ar cinka pārklājumu. Cinka pārklājums, 275 g uz 1 m2 tērauda virsmas laukuma, atbilst piemērojamo standartu prasībām.
Iegriezumu, spraugu vai skrambu vietās cinks ietekmē tēraudu mitruma klātbūtnē, elektroķīmiskās reakcijas rezultātā veidojot slāni aizsardzībai pret koroziju. Papildu aizsardzību rada pretkorozijas pārklājums, ko uzklāj slāņos. Pēdējais, organiskais slānis, kas pārklāj loksnes virsmu, nodrošina sagatavotā jumta vai fasādes estētiskās īpašības, izturību un pretestību laikapstākļiem. Pēc klientu pieprasījuma mūsu izstrādājumus var piegādāt ar dažādu organisko pārklājumu, piemēram, poliesteru, PVDF. Mēs piedāvājam arī tēraudu ar īpašiem pārklājumiem – Colocoat HPS 200 un Colorcoat Prisma ar 25 gadu Confidex garantiju.

Vairāk: Adamietz hidroizolācija

 

Galeria