Piederumi

Kompleksums ir pamata iezīme, kas tiek pieprasīta tirgū, veidojot mūsdienīgus industriālos objektus. Novērtējot savu laiku, klienti vēlas, lai piedāvājumi no uzņēmumiem, kas spēj to piedāvāt, būtu plaši un elastīgi, sniedzot plašu risinājumu un ekspertu klāstu šo uzdevumu veikšanai.

Mēs piedāvājam pilnīgi profesionālas metodes rūpnieciskai tērauda konstrukciju ražošanai, kas tiek garantēta ar modernām iekārtām un kvalificētu personālu, lai nodrošinātu teicami organizētu ražošanas procesu. Mēs esam specializējušies divu veidu konstrukciju – dubultā T profila konstrukciju un tērauda profilu – ražošanā.

Z, C un citi profili, ko piedāvā Adamietz, ir auksti formēti un parasti tiek izmantoti zāļu tērauda konstrukciju būvniecībā. ADAMIETZ ražotos profilus raksturo neliels svars un augsta stingrība, kā arī strukturālā izturība, tāpēc konstrukcijas, kas ir būvētas no šiem elementiem, ir ļoti vieglas.

Mēs veicam standarta hidroizolācijas darbus un izgatavojam daudz sarežģītākus izstrādājumus pēc klientu rasējumiem (korpusus, noteku sistēmas, kesonus u. c.), tostarp arī elementus, kam ir nepieciešama lodēšana, apšūšana un pulvera uzklāšana vai krāsošana ar smidzināšanu.
Mēs nodrošinām pilnu projektu izpildi, sākot no tehnisko apstākļu prasību izstrādāšanas. Un, ja nepieciešams, mēs piedāvājam sagatavot prototipu, izmēģinājuma sēriju pirms izstrādājuma gala versijas īstenošanas.