Izstrādājumi

Daudzslāņu paneļi.

Płyty warstwowe

Daudzslāņu paneļi

 

Daudzslāņu paneļi ir saliekami elementi, kurus veido divas apšuvuma plātnes, kas ir izgatavotas no tērauda loksnes (iekšējās un ārējās) un strukturāla un izolējoša kodola starp tām. Paneļa kodols nodrošina siltuma un skaņas izolāciju, un tie, kas ir izgatavoti no minerālvates, papildus nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret uguns ietekmi. Metāla apšuvums, kas ir aizsargāts pret koroziju, nodrošina panelim ievērojamu mehānisko izturību.

Sienu un jumtu daudzslāņu paneļi ar metāla apšuvumu ir būvmateriāli, kas tiek izmantoti rūpniecības, tirdzniecības, liela izmēra, biroju, sporta, lauksaimniecības, sabiedrisko ēku un daudzslāņu paneļu zāļu, un noliktavu celtniecībā, kā arī starpsienu un griestu būvniecībā dažādos objektos.

 

Lasīt vairāk >
Piederumi.
akcesoria_szkic

Piederumi

Kompleksums ir pamata iezīme, kas tiek pieprasīta tirgū, veidojot mūsdienīgus industriālos objektus. Novērtējot savu laiku, klienti vēlas, lai piedāvājumi no uzņēmumiem, kas spēj to piedāvāt, būtu plaši un elastīgi, sniedzot plašu risinājumu un ekspertu klāstu šo uzdevumu veikšanai.

Mēs piedāvājam pilnīgi profesionālas metodes rūpnieciskai tērauda konstrukciju, Z, C profilu un citu izstrādājumu ražošanai, mēs veicam standarta hidroizolācijas darbus un izgatavojam daudz sarežģītākus izstrādājumus pēc klientu rasējumiem (korpusus, noteku sistēmas, kesonus u. c.), tostarp arī elementus, kam ir nepieciešama lodēšana, apšūšana un pulvera uzklāšana vai krāsošana ar smidzināšanu.

Mēs nodrošinām pilnu projektu izpildi, sākot no tehnisko apstākļu prasību izstrādāšanas. Un, ja nepieciešams, mēs piedāvājam sagatavot prototipu, izmēģinājuma sēriju pirms izstrādājuma gala versijas īstenošanas.

 

Lasīt vairāk >