ARPANEL daudzslāņu paneļi – lieliski piemēroti investoriem

uz augšu
jaunākais piedāvājums
kvalitātes garantija
kompleksums
atbalsts
jaunākais piedāvājums

ARPANEL jumtu un sienu būvniecības sistēma tika izstrādāta, pamatojoties uz jaunākajām Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz industriālajiem objektiem. ARPANEL nozīmē mūsdienīgas sienas un jumtus, kas ir aprīkoti gan ar standarta, gan slēpto stiprinājumu sistēmu paneļu stiprināšanai pie ēkas konstrukcijas. ARPANEL izolācijas kodols ir izvēlēts tā, lai būtu iespējama tā atbilstība noteiktām siltumizolācijas (PUR un PIR), ugunsdrošības izolācijas (MiWo vai PIR) vai skaņas izolācijas (MiWo) prasībām. ARPANEL nav tikai daudzslāņu paneļi. ARPANEL ir arī plašs piederumu klāsts (auksti formēti profili un hidroizolācija) un īstenošanas pakalpojumi katrā jūsu ieguldījuma posmā. ARPANEL kompleksais piedāvājums ir ļoti pozitīvi novērtēts mūsu daudzo biznesa partneru vidū. Pārliecinieties un sāciet strādāt ar mums.

kvalitātes garantija

ARPANEL daudzslāņu paneļi tiek ražoti ar vismodernāko ražošanas līniju Polijā no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē arī drošu un ilgu ekspluatāciju ēkām, kuras ir celtas no ARPANEL paneļiem. Ražošanas procesā tiek izmantoti materiāli, ko piegādā prestiži piegādātāji ar nepieciešamajiem atestātiem un sertifikātiem. ARPANEL daudzslāņu paneļi garantē ātru un vienkāršu uzstādīšanu, kas ļauj uzbūvēt efektīvu un pilnīgu ēku īsā laikā. Atsauces objektu garais saraksts apstiprina ARPANEL daudzslāņu paneļu kvalitātes un funkcionalitātes garantiju, ierindojot tos tirgus līderu grupas augšpusē.

 

kompleksums

Vairāk nekā 20 gadu pieredze industriālo objektu īstenošanā ir spēcīgs pamats ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumam. Mēs tiecamies piedāvāt kompleksus risinājumus, kas daudziem biznesa partneriem, galvenokārt investoriem, ir ļoti būtisks arguments lēmumam par labu sadarbības izveidošanai. Lai spētu apmierināt mūsu klientu vēlmes, mēs papildinām ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumu ar citiem elementiem, piemēram: plašu piederumu klāstu (auksti formētiem profiliem un hidroizolāciju), tērauda konstrukciju ražošanu un uzstādīšanu (FORMOPEX), dizaina atbalstu, izpildes un transporta pakalpojumiem (ABM Logistics). Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājuma plašais mērogs spēj nodrošināt profesionālu un savlaicīgu doto uzdevumu īstenošanu. Mēs vēlamies ar jums sadarboties.

atbalsts

Daudzslāņu paneļi ir galvenais, taču ne vienīgais ARPANEL kompleksā piedāvājuma elements. Tajā ir iekļauts arī plašs piederumu klāsts (auksti formētie profili un hidroizolācija) un īstenošanas pakalpojumi katrā jūsu ieguldījuma posmā. Pareizu tehnisko risinājumu izvēle ir ļoti nozīmīga daļa gan objekta projektēšanas, gan būvniecības procesā. Pateicoties mūsu mūsdienīgajam un kompleksajam piedāvājumam, mūsu biznesa partneri var paļauties uz konsultācijām un tehnisko atbalstu katrā ēkas īstenošanas posmā. Mūsu rīcībā ir tehniskās zināšanas, plašs sistēmisku risinājumu klāsts sienu un jumtu sagatavošanai, kā arī liela pieredze īstenošanā, kas atšķir mūsu piedāvājumu konkurentu vidū. ARPANEL komanda atbalsta un konsultē biznesa partnerus ieguldījumu īstenošanā visos posmos.