ARPANEL daudzslāņu paneļus novērtē darbuzņēmēji.

uz augšu
sertifikāti
parametri
pieejamība
padoms
sertifikāti
  1. gadā ADAMIETZ uzsāka ARPANEL daudzslāņu paneļu ražošanu, kas ir vismodernākie paneļi Polijas tirgū. Pilnībā automatizēta ražošanas līnija tika izveidota, pamatojoties uz pazīstamā vācu uzņēmuma Hennecke izstrādāto tehnoloģiju. ARPANEL izstrādājumus pārbaudīja un sertificēja „Instytut Techniki Budowlanej” (Būvniecības tehnoloģiju institūts) saskaņā ar ES piemērojamo standartu PN-EN 14509. Nozīmīgākajās sertifikācijas pārbaudēs galvenokārt tika novērtēts īpaši: siltumizolācijas koeficienta noteikšana, ugunsizturība, nestspējas plākšņu sagatavošana un skaņas izolācijas koeficientu noteikšana. ARPANEL piedāvājuma plašais klāsts izolācijas kodolu jomā (PUR, PIR un MiWo) sniedz iespēju izvēlēties un pielāgot mūsu izstrādājumus atbilstoši objekta prasībām. Konkrēti testu rezultāti ierindo mūsu izstrādājumus pašreizējo tirgus līderu grupā.
parametri

Ņemot vērā augošās prasības Eiropas Savienībā, kas ir izvirzītas mūsdienu objektiem, darbuzņēmējiem ir pienākums izmantot izstrādājumus, kas atbilst stingriem siltuma, uguns un skaņas izolācijas kritērijiem. Reaģējot uz mainīgajām tendencēm un prasībām, mēs piedāvājam sienu un jumtu būvniecības sistēmu, kas pamatojas uz ARPANEL daudzslāņu paneļiem. Paneļu īpašie izolācijas kodoli (PUR, PIR, MiWo) atbilst dažādiem (uguns, siltuma, skaņas) izolācijas kritērijiem, vienlaikus saglabājot lieliskus mehāniskos parametrus. Katrs izstrādājums kopā tehnisko detaļu sistēmu ir izstrādāts tā, lai atbilstu visstingrākajiem kritērijiem, kas ir izvirzīti mūsdienu ēku jumtu un sienu būvniecībā. Droši iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu, un varam izveidot sadarbību.

pieejamība

Vairāk nekā 20 gadu ilgā pieredze jumtu un sienu vieglās būvniecības komponentu piegādē ir spēcīgs pamats ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumam. Darbuzņēmēju un mūsu izstrādājumu lietotāju vajadzību analīze liecina, ka pastāv nepieciešamība pēc kompleksiem tehniskajiem risinājumiem, lai būtu iespējama savlaicīga un profesionāla investīciju īstenošana. ARPANEL piedāvā daudzslāņu paneļus, kas ir ražoti ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām Polijas tirgū, un tos raksturo elastīgi ražošanas termiņi un pieņemamas cenas. Lai spētu apmierināt mūsu klientu vēlmes, mēs papildinām ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumu ar citiem elementiem, piemēram, plašu piederumu klāstu (auksti formētajiem profiliem un hidroizolāciju), tērauda konstrukciju ražošanu un uzstādīšanu (FORMOPEX), tehnisko atbalstu un konsultācijām, izpildes un kompleksajiem transporta pakalpojumiem (ABM Logistics), piedāvātajiem izstrādājumiem. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājuma plašais mērogs un tā pieejamība spēj nodrošināt profesionālu un savlaicīgu doto uzdevumu īstenošanu. Mēs vēlamies ar jums sadarboties.

 

padoms

Pēdējos gados mēs esam novērojuši būtiskas izmaiņas gan industriālo objektu projektēšanas, gan īstenošanas procesā. No vienas puses, izmaiņas ir saistītas ar arvien mūsdienīgākiem tehniskajiem risinājumiem un, no otras puses, tās ir saistītas ar spiedienu iekļauties investīciju īstenošanas laika termiņā, kā arī ar spiedienu iekļauties plānotajā budžetā. Reaģējot uz to, mūsu uzņēmums piedāvā plašu tehnisko un projektēšanas atbalstu darbuzņēmējiem. Tas ir veids, kādā mēs vēlamies nodot kompleksu informāciju saistībā ar mūsu piedāvājuma mērogu atbilstoši objektu tehniskajām un finansiālajām prasībām. ARPANEL Tirdzniecības departamenta darbinieki vienmēr sniegs padomus par jebkādiem tehniskajiem risinājumiem atbilstoši objekta prasībām. Pārliecinieties un sāciet strādāt ar mums.