Arhitektu novērtēti daudzslāņu paneļi

uz augšu
dizains
parametri
piedāvājums
padoms
dizains

Mūsdienās objekta dizainam ir svarīga loma modernās arhitektūras un telpas izveidē, un oriģinalitāte ir tas, kas dod priekšrocības konkurences apstākļos. ARPANEL daudzslāņu paneļi ir izstrādāti, pamatojoties uz aktuālākajām arhitektūras dizaina tendencēm. ARPANEL daudzslāņu paneļi ir pieejami plašā krāsu klāstā, ar oriģināliem profiliem (citu starpā „micro-line 8” un „micro-line 14”), kā arī modernu tehnisko detaļu klāstu jumtu un sienu būvniecībai. ARPANEL daudzslāņu paneļi būs piemēroti jebkuram projektam, apvienojot funkcionalitāti, estētiku, tehnoloģijas un ekonomiku.

Aicinām arhitektoniskās studijas uz sadarbību, lai kopīgi izstrādātu unikālus projektus ar ARPANEL daudzslāņu paneļiem.

 

parametri

Ņemot vērā augošās prasības Eiropas Savienībā, kas ir izvirzītas mūsdienu objektiem, arhitektiem un dizaineriem ir pienākums izmantot izstrādājumus, kas atbilst stingriem siltuma, uguns un skaņas izolācijas kritērijiem. Reaģējot uz mainīgajām tendencēm un prasībām, mēs piedāvājam sienu un jumtu būvniecības sistēmu, kas pamatojas uz ARPANEL daudzslāņu paneļiem. Paneļu īpašie izolācijas kodoli (PUR, PIR, MiWo) atbilst dažādiem izolācijas kritērijiem, vienlaikus saglabājot lieliskus mehāniskos parametrus. Katrs izstrādājums kopā ar tehnisko detaļu sistēmu ir izstrādāts tā, lai atbilstu visstingrākajiem kritērijiem, kas ir izvirzīti mūsdienu ēku jumtu un sienu būvniecībā.

piedāvājums

Vairāk nekā 20 gadu pieredze industriālo objektu īstenošanā ir spēcīgs pamats ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumam. Mēs tiecamies piedāvāt kompleksus risinājumus, kas daudziem biznesa partneriem, tostarp arī mums, ir ļoti būtisks arguments lēmumam par labu sadarbības izveidošanai. Lai spētu apmierināt mūsu klientu vēlmes, mēs papildinām ARPANEL daudzslāņu paneļu piedāvājumu ar citiem elementiem, piemēram, plašu piederumu klāstu (auksti formētajiem profiliem un hidroizolāciju), tērauda konstrukciju ražošanu un uzstādīšanu (FORMOPES), atbalstu projektēšanā, izpildes un transporta pakalpojumiem (ABM Logistics). Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājuma plašais mērogs spēj nodrošināt profesionālu un savlaicīgu doto uzdevumu īstenošanu. Mēs vēlamies ar jums sadarboties.

padoms

Pēdējos gados mēs esam novērojuši būtiskas izmaiņas industriālo objektu projektēšanas procesā. No vienas puses, izmaiņas ir saistītas ar arvien mūsdienīgākiem tehniskajiem risinājumiem un, no otras puses, tās ir saistītas ar spiedienu iekļauties dokumentācijas sagatavošanas laika termiņā, kā arī iekļauties plānotajā budžetā. Reaģējot uz to, mūsu uzņēmums piedāvā plašu tehnisko un projektēšanas atbalstu arhitektiem. Tas ir veids, kādā mēs vēlamies nodot kompleksu informāciju un piedāvājumu, kas atbildīs objektu tehniskajām un finansiālajām prasībām. ARPANEL Tirdzniecības departamenta darbinieki vienmēr sniegs padomus par jebkādiem tehniskiem risinājumiem attiecībā uz konkrēto ieguldījumu.